Start a conversation

Depozito Bonusu (Deposit Bonus) - Şu anda aktif değilBu bonus, Ana Hesap cüzdan bakiyelerinde, diğer para birimlerinin güncel fiyatına göre hesaplandığında, toplamda 100+ USDT'ye sahip olan kullanıcılara yatırılır.


Kullanıcılar, 30 günlük Güven Ticaret dönemi için Ana Hesaplarına 50 USDT bonus kazanırlar. Bu bonusla ticarete başlamak için lütfen "Etkinleştirin." (ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kişisel Nominex.io hesabınızda oturum açtıktan sonra yeşil düğmeye basın.)


Bonus nasıl kullanılır:

1. Kullanıcı, alınan depozito bonusunun güven yönetimini daha erken tamamlayabilir.

2. Bonus aktif olana kadar herhangi bir para çekme işlemi yasaktır. Kullanıcılar önce güven yönetimini manuel olarak sonlandırır ve ancak bundan sonra gerekirse paralarını çekebilirler.

3. Kullanıcıların bonuslarının güven yönetimini tamamlamak için seçtikleri herhangi bir yöntem (GY’i manuel olarak sonlandırdıklarında/güven hesaplarının bakiyeleri 50 USDT'den fazla azaldığında/30 günlük süre sona erdiğinde) genel prosedürü başlatır:
1) Tüm SPOT emirleri iptal edilir. Bu durumda NMX para birimi etkilenmez ve herhangi bir hesaplamaya dahil edilmez.

2) Bakiyeler 50 USDT'den daha az gösteriyorsa: sistem tüm bakiye fonlarını (NMX hariç) otomatik olarak Nominex borsasına iade eder

3) Bakiyeler 50 USDT veya daha fazla gösteriyorsa: 50 USDT bonus borsaya iade edilir, alınan kar kullanıcıya aittir.
4. Bu bonus, diğer bonusları almanıza bakılmaksızın herhangi bir zamanda ve yalnızca bir kez kullanılabilir!

⚠️DIKKAT! Aşağıdaki durumlarda bonus otomatik olarak Nominex’e iade edilir:

1. Kullanıcının hesabında 50 USDT (diğer para birimleri güncel fiyatına göre hesaplanır) veya daha az bakiye bulunuyorsa;

2. 30 günlük güven yönetimi süresi dolduktan sonra.


ÖNEMLİ DUYURU! Tüm kullanıcıların ticari faaliyetlerinin kontrolü, 30 günlük sürenin takibi ve kullanıcıların hesap bakiyelerinin denetimi (her bir hesap için 50 USDT+ zorunludur!) dakikada bir yapılır.


 Resmi Telegram (Türkçe) kanalımıza abone olun Choose files or drag and drop files